Smart Budownictwo

, Tel: 605 976 811, Email: tomek@smartbudownictwo.pl,
Przemysłowa 14B lok. 4, 59-300, Lubin, woj. dolnośląskie,
NIP: 6921073675
+48 605 976 811 | Lubin
MIESZKAJ LEPIEJ I TANIEJ
Ocieplanie Pianą, Polimoczniki, Izolacje Natryskowe
Autoryzowany Wykonawca LALLAFOM® USA
+48 605 976 811 | Wrocław

Izolacja natryskowa Wrocław, Lubin

izolacja natryskowa

SMART BUDOWNICTWO LUBIN – OCIEPLENIE PODDASZA I IZOLACJE NATRYSKOWE

Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy i termoizolacji budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, inwestorów z Wrocławia i Dolnego śląska. Podstawową zasadą w działalności SMART BUDOWNICTWO jest stosowanie bezpiecznych materiałów, dostarczanie właściwych technologii, zapewnienie prawidłowej jakości usług oraz przestrzeganie terminów realizacji. Firma, zatrudniając wyłącznie pracowników z należytym poziomem kwalifikacji i odpowiedzialności wykonawczej wdraża nowoczesne technologie z wykorzystaniem jakościowych materiałów budowlanych.

SMART BUDOWNICTWO WROCŁAW – AMERYKAŃSKIE PIANKI NATRYSKOWE

Motywem powstania i działania SMART BUDOWNICTWO jest wysokie zapotrzebowanie Wrocławia i rejonu Dolnego Śląska na ocieplenia i wyspecjalizowane usługi remontowo-budowlane. Firma SMART BUDOWNICTWO koncentruje się w głównej mierze na ocieplaniu poddaszy pianką, izolacjami natryskowymi fundamentów, stropów, ścian oraz wykonywaniu elewacji. Globalne zapotrzebowanie na izolacje natryskowe wzrasta z roku na rok. Stanowi to zasługę unikalnych właściwości, jakimi odznaczają się amerykańskie systemy izolacyjnej pianki natryskowej. Inwestorzy z Wrocławia i Dolnego Śląska ze zdumieniem patrzą na precyzję wykonania, błyskawiczny proces montażowy oraz generowanie nieporównywalnie większych oszczędności niż przy tradycyjnych technikach ocieplania poddaszy i ścian. Izolacja natryskowa eliminuje problem strat ciepła w okresie zimowym i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w okresie letnim. Wzmacnia strukturę izolowanych konstrukcji i redukuje wydatki grzewczo – klimatyzacyjne.


Amerykańskie piany i izolacje natryskowe są oczekiwaną przez technologów, budowniczych i nas wszystkich alternatywą dla dotychczas powszechnych, tradycyjnych technik docieplania i izolacji konstrukcji. Odpowiednio dobrany do potrzeb użytkownika oraz rodzaju konstrukcji lekki materiał poliuretanowy pozwala na stworzenie szczelnego, termoizolacyjnego systemu otwarto-komórkowego bądź zamknięto-komórkowego. Wysoka przyczepność i idealne scalenie się z izolowaną powierzchnią gwarantuje utrzymanie szczelności przez cały okres użytkowania bez obniżenia pierwotnych właściwości termicznych i parametrów fizycznych. Zastosowanie właściwego systemu pozwala uniknąć problemu pojawiającej się wilgoci oraz niepożądanego przenikania temperatur.

SMART BUDOWNICTWO DOLNY ŚLĄSK – WŁAŚCIWE OCIEPLENIE – BEZ ŁĄCZENIOWA IZOLACJA NATRYSKOWA

Tylko w połączeniu prawidłowej technologii i właściwych materiałów z odpowiednim ich wykorzystaniem i montażem możliwa jest realizacja Państwa świadomych oczekiwań w sferze ocieplenia poddasza i izolacji ścian lub innych przegród budowlanych. Oczekiwań, którym nie są w stanie technologicznie i materiałowo podołać dotychczasowe, standardowo powszechne systemy izolacji. SMART BUDOWNICTWO oferuje całemu regionowi Dolnego Śląska i południowo – zachodniej Polski prawidłową technologię, właściwy produkt i bez łączeniowy montaż – czyli izolacyjny system pian natryskowych.

Nasze atuty:

  • Kontrola jakości materiału i wykonania usługi
  • Wyłącznie bezpieczne, markowe produkty
  • Technologie bezbłędnie działające w praktyce a nie w teorii
  • Pracownicy z właściwą świadomością zawodową
  • Doświadczona kadra kierownicza
  • Bogate zaplecze sprzętowo – narzędziowe
  • Znajomość najnowszych technik budowlanych
  • Wiedza technologiczna
  • Zaangażowanie
  • Bezinteresowne, rzetelne doradztwo

SMART BUDOWNICTWO LUBIN – WROCŁAW – DOLNY ŚLĄSK – WSZECHSTRONNOŚĆ OCIEPLEŃ I KOMPLEKSOWOŚĆ ROBÓT

Znając i rozumiejąc potrzeby inwestora w zakresie ciągłości i płynności prac remontowo-budowlanych SMART BUDOWNICTWO oferuje pełny proces wykonawczy. Umożliwiamy Inwestorom z Wrocławia i całego woj. Dolnośląskiego wykonanie przez nas ocieplenia poddasza począwszy od wstępnego zabezpieczenia pomieszczeń po wykończenie zaizolowanej powierzchni montażem płyt kartonowo – gipsowych lub podwieszanym sufitem. Wykonujemy także wszelkie rodzaje tynków wraz z końcowym malowaniem całej elewacji.

SMART BUDOWNICTWO zaprasza inwestorów z rejonu Wrocławia, województwa Dolnośląskiego i południowo – zachodniej Polski do korzystania z naszych usług w najwłaściwszym ociepleniu poddasza, prawidłowej izolacji ścian, fundamentów, stropów, posadzek i piwnic oraz wykańczaniu elewacji budynku.

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA