Wójciak Izolacje

, Tel: 795 000 092, Email: info@wojciak-izolacje.pl,
ul. Stanisławowska 47, 53-440, Wrocław, woj. dolnośląskie,
NIP: 9121685384
+48 795 000 092 | Wrocław
MIESZKAJ LEPIEJ I TANIEJ
Ocieplanie Pianą, Polimoczniki, Izolacje Natryskowe
Autoryzowany Wykonawca LALLAFOM® USA
+48 795 000 092 | Wrocław

Izolacja natryskowa Wrocław, Lubin

izolacja natryskowa

Wójciak Izolacje Wrocław – OCIEPLENIE PODDASZA I IZOLACJE NATRYSKOWE

Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy i termoizolacji budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, inwestorów z Wrocławia i Dolnego śląska. Podstawową zasadą w działalności WÓJCIAK IZOLACJE jest stosowanie bezpiecznych materiałów, dostarczanie właściwych technologii, zapewnienie prawidłowej jakości usług oraz przestrzeganie terminów realizacji. Firma, zatrudniając wyłącznie pracowników z należytym poziomem kwalifikacji i odpowiedzialności wykonawczej wdraża nowoczesne technologie z wykorzystaniem jakościowych materiałów budowlanych.

Wójciak Izolacje WROCŁAW – AMERYKAŃSKIE PIANKI NATRYSKOWE

Motywem powstania i działania firmy WÓJCIAK IZOLACJE jest wysokie zapotrzebowanie Wrocławia i rejonu Dolnego Śląska na ocieplenia i wyspecjalizowane usługi remontowo-budowlane. Firma WÓJCIAK IZOLACJE koncentruje się w głównej mierze na ocieplaniu poddaszy pianką, izolacjami natryskowymi fundamentów, stropów, ścian oraz wykonywaniu elewacji. Globalne zapotrzebowanie na izolacje natryskowe wzrasta z roku na rok. Stanowi to zasługę unikalnych właściwości, jakimi odznaczają się amerykańskie systemy izolacyjnej pianki natryskowej. Inwestorzy z Wrocławia i Dolnego Śląska ze zdumieniem patrzą na precyzję wykonania, błyskawiczny proces montażowy oraz generowanie nieporównywalnie większych oszczędności niż przy tradycyjnych technikach ocieplania poddaszy i ścian. Izolacja natryskowa eliminuje problem strat ciepła w okresie zimowym i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w okresie letnim. Wzmacnia strukturę izolowanych konstrukcji i redukuje wydatki grzewczo – klimatyzacyjne.


Amerykańskie piany i izolacje natryskowe są oczekiwaną przez technologów, budowniczych i nas wszystkich alternatywą dla dotychczas powszechnych, tradycyjnych technik docieplania i izolacji konstrukcji. Odpowiednio dobrany do potrzeb użytkownika oraz rodzaju konstrukcji lekki materiał poliuretanowy pozwala na stworzenie szczelnego, termoizolacyjnego systemu otwarto-komórkowego bądź zamknięto-komórkowego. Wysoka przyczepność i idealne scalenie się z izolowaną powierzchnią gwarantuje utrzymanie szczelności przez cały okres użytkowania bez obniżenia pierwotnych właściwości termicznych i parametrów fizycznych. Zastosowanie właściwego systemu pozwala uniknąć problemu pojawiającej się wilgoci oraz niepożądanego przenikania temperatur.

Wójciak Izolacje DOLNY ŚLĄSK – WŁAŚCIWE OCIEPLENIE – BEZ ŁĄCZENIOWA IZOLACJA NATRYSKOWA

Tylko w połączeniu prawidłowej technologii i właściwych materiałów z odpowiednim ich wykorzystaniem i montażem możliwa jest realizacja Państwa świadomych oczekiwań w sferze ocieplenia poddasza i izolacji ścian lub innych przegród budowlanych. Oczekiwań, którym nie są w stanie technologicznie i materiałowo podołać dotychczasowe, standardowo powszechne systemy izolacji. WÓJCIAK IZOLACJE oferuje całemu regionowi Dolnego Śląska i południowo – zachodniej Polski prawidłową technologię, właściwy produkt i bez łączeniowy montaż – czyli izolacyjny system pian natryskowych.

Nasze atuty:

  • Kontrola jakości materiału i wykonania usługi
  • Wyłącznie bezpieczne, markowe produkty
  • Technologie bezbłędnie działające w praktyce, a nie w teorii
  • Pracownicy z właściwą świadomością zawodową
  • Doświadczona kadra kierownicza
  • Bogate zaplecze sprzętowo – narzędziowe
  • Znajomość najnowszych technik budowlanych
  • Wiedza technologiczna
  • Zaangażowanie
  • Bezinteresowne, rzetelne doradztwo

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA